Sabıka Kaydı Sorgulama

44

Bilindiği üzere artık e-devlet sistemi üzerinden bir çok sorgulama işlemi yapılmaktadır. Bunlara bir yenisi daha eklenmiştir. Sabıka Kaydı sorgulama, en önemli sorgulama işlemlerinden biri de sabıka kaydı sorgulama işlemidir.

Yeni bir iş başvurusunda ön önemli istenen evraktır sabıka kaydı (Adli Sicil Kaydı). E devlet sistemine girerek, kişisel şifreniz ile sabıka kaydınızın çıktısını alabilirsiniz.

E-Devlet sistemine giriş için size en yakın ptt şubesinden Tc Kimlik numaranız ile kişisel e-devlet şifrenizi alabilir ve Tc Kimlik numarası ile sabıka kaydı sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yok
 1. ünal aktan diyor

  me olmişş

 2. burak dogan diyor

  nezaman belli olur

 3. aykut ballıogul diyor

  sabıka kaydı

 4. ilker özdemir diyor

  45724754020

 5. yusuf dündar diyor

  acemi birlik yeri

 6. ÖZKAN ÇUBUKÇU diyor

  benım sabıka kaydım olup olmadıgını bılmıyorum bır olay işledım ama anlamadım bende

 7. yasar tezer diyor

  asker kacagmym bilmyom 9.12.1993

 8. elif yılmaz diyor

  Benim kardeşim açık öğretim lisesin de ve çalışması gerekiyor , okulu da bırakma durumun da kaldı , tecilli 2016 ya kadardır , okulu bırakırsa tecili de bozulur mu ?

 9. ali karahan diyor

  selam oncelıkle askerlık durumum hakkında bılgı alabılırmıyım 2012 unıversıte mezun oldum tecıllı mı yoksa kacak durumdamıyım

 10. ercan selçuk diyor

  selam şubat askerleri ne zaman belli olacak kardeşimi tutamıyorumda bir an önce gitmem gerekiyor diyor yardımcı olabilrmisiniz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.