Askerlik Sorgulama
Askerin Buluşma Noktası

Kasım Celbi Askerlik Başvuru Tarihi

0 26

Askeri Soru: Merhabalar herkese. 2 yıllık üniversite okuyordum otomatıkmen tecilli askerliğim alttan dersim kalmıştı ve stajım var ama agustos 15 gibi mezun oluyorum tam olarak kesin mezun olcam yani. Askerlik şubesine gidip kasım ayında askere gıtmek ıcın basvurabılırmıyım lütfen yardımcı olun?

Cevap: Merhaba en kısa sürede şubeye giderek Kasım ayı askerlik başvurusunda bulunabilirsiniz. Kasım Celbi son askerlik başvuru tarihi 15 Ağustostur.

Yorum yok
 1. MEHMET ATMACA diyor

  selam , ben açık öğretim işletme fakültesi bitirdim sevk işlemlerimi yaptım aklıma takılan komando sorusuna evet dedim ama ailem şu an sıcak bakmıyor kısa dönemleri komando yapıyorlar mı ? boy 1.67 kilo 73 89luyum.kasım celpi için basvuruda bulundum.

 2. ercan cosar diyor

  Mrb ben sinif ogretmenligi mezunuyum.tecilim kasim da son ve askere alinacagim.ancak okul oncesi ogretmenligini kazandim tekrar ve orgun olarak okuyacagim bu bolumu.bu durumda askerligim otomatikman ertelenir mi ?yoksa ben ogrenci belgesi ile bir beyanda mi bulunmaliyim ?tesekkurler

 3. Sercan diyor

  meraba ben 02/01/1995 dogumluyum askerlik 21 yaşa çıkdımı

 4. Bayram CUMHUR diyor

  merhaba iyi günler, ben lisas mezunuyum. tecilim haziran 2014 te bitti işlemlerimi yaptırdım(istemeyerekte olsa). temmuzda yerler belli olacak. silüsümü almasam askere kasımda gitmem mümkün mü? (Ayrıca ekim 2014 te de polislige girecem onu için şimdi gitmek istemiyorum)

 5. Gökhan diyor

  Merhabalar;ben 28 mayısta tecilimi bozdurdum celp dönemi ağustos yazıyor kesin olarak ağustosta gideceğimi askerlik şubesinden öğrenebilir miyim? 2. sorum ise 1. ve 2. grup sınıflandırma neye göre yapılıyor? Teşekkürler.

 6. fırat diyor

  ben ağustosun 20 sinde başvurdum bu 5 günlük başvuru farkı beni etkilermi kasım ayında gitmemek için şubata kayarmı gidiş tarii

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.