Ana Sayfa Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

İbrahim TATLISES vuruldu ! 14-03-2011 ibrahim tatlısesin hayati tehlikesi devam ediyor !

Bu haberin fotoğrafı yok


Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in Beyaz TV’deki İbo Show programının çekiminin ardından Şişli Sanayi Mahallesi’nde bulunan Nurol Plaza’dan aracıyla çıkış yaptığı sırada, 3 otomobil tarafından önü kesildi. Otomobilden inen saldırganlar, Tatlıses’in bulunduğu aracı uzun namlulu silahlarla taradı. Saldırı sonucu İbrahim Tatlıses başına isabet eden bir kurşunla yaralanırken, yanında bulunan menejeri Damla Çakıcı’nın ablası Buket Çakıcı ise omzundan yaralandı.


 


Tatlıses, ilk olarak Özel Levent Hastanesi’ne kaldırıldı. Daha sonra Maslak Acıbadem Hastanesi’ne sevk edidi.


Maslak Acıbadem Hastanesi Başhekimi Çağlar Çuhadaroğlu, silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan İbrahim Tatlıses’in hayati tehlikesinin devam ettiğini ancak sanatçının, hastaneye ilk geldiği noktadan daha iyi durumda olduğunu bildirdi.


Ameliyatı geçekleştiren İlhan Elmacı ve ekibi hastane girişinde basın mensuplarına açıklamada bulundu. İlhan Elmacı’nın, yapılan operasyonlar ve Tatlıses’in şu anki durumu hakkında yaptığı açıklama şu şekilde:


” Öncelikle geçmiş olsun.

Gece saat 01:00 sularında ilk tetkikleri yapıldı. Ateşli silah yaralanmasına bağlı olarak beynin ön ve yan kesiminde parçalı kırıklar, beyin zarında hasar ve beyin içinde kanama vardı. Sağ beynini içeri alan ileri derecede travma söz konusu idi.Bu sorunlar ameliyatla ortadan kaldırıldı. Böyle bir yaralanmada hayati risk yüksektir. Zamana ihtiyaç var. Kafa içi basıncını düşürmeye yönelik çalışmalar yapılmaktadır. Herhangi bir ödem oluşmaması için basınç takip edilecek. İlk planımız ilk 24 saat kendisini uyutmaktır. Hayati risk devam ediyor ama azaldığını düşünüyorum. Kaanatime göre 1 kurşun girişi ve önden de çıkışı var. Ameliyata alındığında vücudunun solunda hissiyat sorunu vardı. Şu anda uyutuluyor.  Saat 01:0’da ameliyata başladık. Bu beyin hasarı birden çok operasyonu beraberinde gerektiriyor. Sadece tek bir operasyon gerçekleştirildi. Operasyon saat 6’da bitti. Sol tarafının felç olma riski var. “


Tatlıses ile aynı araçta saldırıya uğrayan Buket Çakıcı’nın ise hayati tehlikeyi atlattığı öğrenildi.Tatlıses,  şu anda yoğun bakım servisinde tedavi altında.Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses, İstanbul’da dün gece uzun namlulu silahla uğradığı saldırı sonucu başından yaralandı. Yoğun bakıma alınan Tatlıses’in durumunun kritik olduğu bildirildi.


Hayati tehlike devam ediyor


Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses dün gece Maslak’ta silahlı saldırıya uğradı. Kalaşnikof marka silahla açılan ateş sonucu başından yaralanan Tatlıses’in durumunun ciddi olduğu belirtildi. Maslak’taki Nurol Plaza’da gerçekleştirilen bir program çekimine katılan türkücü Tatlıses, çekimin ardından aracına bindiği sırada saldırı gerçekleşti. Başka bir araçtan uzun namlulu silahlarla açılan ateş sonucu, mermilerden biri Tatlıses’in başına isabet ederken, ünlü sanatçının yanında bulunan asistanı Buket Çakıcı da yaralandı.


Maslak Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Tatlıses, 45 dakika süren ilk müdahelenin ardından, yaklaşık 180 dakika sürecek ağır bir ameliyata daha alındı.


İncelemede 20’ye yakın kalaşnikof mermisine ait kovan bulundu. Polis görgü tanıklarının ifadeleri sonucu çalışmalara başlarken, bölgedeki MOBESE kameraları da incelemeye alındı.


Etiket: ibrahim tatlı ses vuruldu 14-03-2011, ibrahim tatlı ses ölüyor mu, ibrahim tatlı sesin durumu nasıl, ibrahim tatlı ses yaşıyormu, öldümü