Google Play’de Askerlik Sorgulama Uygulaması Yayınlandı!

Google Play’de Askerlik Sorgulama Uygulaması Yayınlandı!

Google Play’de Askerlik Sorgulama sitemizin uygulaması yayınlandı. Hemen İndirin!
Askerliksorgulama.com sitemize daha kolay ve hızlı şekilde ulaşmanız için hazırlanmış olan uygulamamız şuan için Android cihazlarınızda sorunsuz şekilde çalışan askerlik sorgulama uygulaması ile yayınlanmıştır.

Android cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Askerlik Sorgulama Android Uygulaması

Uygulama ile yine sitede yaptığınız tüm işlemleri yapabilir, askerlik hakkında sorularınızı sorabilir, sitede yayınlanan tüm konulara anında ulaşabilirsiniz. Uygulamamızın bildirim sistemi ile hem de son eklenen konular ve en önemli gelişmeleri sizlere bildiriyor olacağız. Cep telefonunuza yada tabletinize gelecek olan bildirimler ile askerlik ile ilgili hiç bir şeyi kaçırmayacaksınız.

Önemli Rica:

Uygulamamızı indiren kullanıcılarımızdan ufak bir ricamız olacak, uygulamayı indirdikten sonra, Google Play üzerinden uygulamamıza 5 Yıldız verip, güzel bir yorum yazarsanız çok sevinirim. Sizler için bu hizmeti karşılıksız sunmaktayız, ve bir teşekkürü çok görmezseniz memnun oluruz.

YORUMLAR

  1. Cal Murat dedi ki:

    Hayirli aksamlar,Ben Belcikada dogup buyuyen ve Vatan askiyla yasiyan 35 yasinda 3 Alperen evladi olan,15 kisiye ekmek veren biri olarak 12 ay askerligimi yapmak istiyorum bana nereye basvuruda bulunacagimi soylerseniz sevinirim konsolos haledemiyor burda.Selam ve saygilar