Ana Sayfa Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

En Yakın Askerlik Şubesi Nerede?

Askerlik yükümlüleri günümüzde askerlik işlemlerinin bir çoğunu e-devlet sitesi üzerinden yapsa da bir takım iş ve işlemler için askerlik şubelerine gitmek gerekebilmektedir. Hal böyle olunca da herkes en yakın askerlik şubesinin nerede olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Bu yazımızda sizlere size en yakın askerlik şubesinin nerede olduğu bilgisini sunan ve Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sitesinde yer alan […]

Askerlik yükümlüleri günümüzde askerlik

Askerlik yükümlüleri günümüzde askerlik işlemlerinin bir çoğunu e-devlet sitesi üzerinden yapsa da bir takım iş ve işlemler için askerlik şubelerine gitmek gerekebilmektedir. Hal böyle olunca da herkes en yakın askerlik şubesinin nerede olduğunu öğrenmeye çalışmaktadır. Bu yazımızda sizlere size en yakın askerlik şubesinin nerede olduğu bilgisini sunan ve Milli Savunma Bakanlığı’nın resmi sitesinde yer alan resmi verileri sunacağız. En yakın şubeyi il ve ilçe seçimi yaparak kolayca öğrenebileceksiniz.

En Yakın Askerlik Şubesini Gösteren Bir Site Var mı?

Evet arkadaşlar. Milli Savunma Bakanlığı’nın sitesinde yer alan ve aşağıda linkini verdiğim siteye girerek size en yakın askerlik şubesinin Telefon, Adres, Mail, Faks bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Askerlik Şubesi Arama Sistemi İçin Buraya Tıklayın

Yukarıda yer alan linke tıklayınca Milli Savunma Bakanlığı’nın sitesine ulaşacaksınız. Orada İL ve İLÇE seçimi yaparsanız karşınıza ülkemizdeki tüm askerlik şubelerinin adresi gelecektir. Siz de bu listeden size en yakın askerlik şubesini kolayca bulabileceksiniz.

Google’da falan arama yapmanız, sağa sola sormanıza gerek yok. Bu veriler en güncel ve en doğru bilgiler olduğu için Milli Savunma Bakanlığının sitesinde yer alan verilere güvenin. Boş yere zaman kaybetmeyin.