Bu Gece Askerlik Yerleri Açıklanacak mı ?

0

Bilindiği gibi askerlik yerleri geçtiğimiz yıllardan bu yana internet üzerinden açıklanmaktadır. E-Devlet sisteminin devreye girmesi ile online sorgulama işlemlerinin arasına katılan askerlik sorgulama işlemi üzerinden asker adayları askerlik yerlerini kolaylıkla öğrenebiliyorlar.

Askerlik yerleri celp dönemlerinden yaklaşık 15 gün önce açıklanmaktadır. Geçmite askerlik yerleri açıklanacağı günden bir gün önce gece 12 den sonra ertesi güne bağlandığında açıklanırdı. Ancak son dönemlerde yoğunluktan ötürü askerlik yerleri mesai saatleri içinde açıklanmaktadır. Yani askerlik yeri örneğin xx tarihinde xx:xx saatinde açıklanacak deniliyorsa o tarih ve saatte açıklanmaktadır.

Ancak yinede asker adaylarına tavsiyemiz gece 12 den sonra askerlik yeri sorgulama işlemini yapmalarıdır.

1 Soru Cevap

  1. ben 20.06.1995 dogumluyum daha muane olmadım bır kac ay sonra olacagım bu sene ıcınde olabılırsın dedıler askerlık kecıoren subesını aradım boyle dedıler acaba yıl sonuna dogru eylul ekım gıbı gıtsem sıkıntı olurmu? birde askerde klmak ıstıyorum fakat gozluk kullanıyorum 4 bucuk numara lıse mezunuyum acaba alırlarmı herkes alsalar bıle elerler dıyorlarda?

  2. selam ben 1993 doğumluyum askerlik terhisliydi ve 2013 yılının 9 ayında askerlik terhisini bozdurdum ve haylen askere gtmek için beklıyorum kütüğüm burdur tefenni acil yardımcı olur musunuz?*?

  3. S.a arkadaşlar ben Erzincan 59.topçu eğitim tuğayına duştum varmı başka oraya düşen herkese hayırlı tezkereler

  4. s.a arkadaşlar e-devletten sevk edlilecek eğitim merkezine giriyorum Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır diyor neden acaba yerler belli oldu diyolar

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here