Ana Sayfa Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Askerlik Terhis Tarihi Öğrenme

Soru: Terhis tarihini nasıl
Askerlik tarihimi nasıl öğrenebilirim? Kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle sayfaya giriş yapabilirsiniz. e devlet hizmetler bölümünden “Milli Savunma Bakanlığı”nı seçin. Milli Savunma Bakanlığı’nın sunduğu hizmetler arasından “Askerlik Durumu Sorgulama” başlığını seçip durumunuzu öğrenebilirsiniz.
Askerliğimi ne zaman yaptığımı nasıl öğrenebilirim? kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle sayfaya giriş yapabilirsiniz. Daha sonra e devlet hizmetler bölümünden “Milli Savunma Bakanlığı”nı bulmalısınız. Milli Savunma Bakanlığı’nın sunduğu hizmetler arasından “Askerlik Durumu Sorgulama” başlığını seçmelisiniz.
www.turkiye.gov.tr sayfasındaki ”Kurumlar”başlığı altında yer alan Milli Savunma Bakanlığı “Askerlik Durum Belgesi Sorgulama” hizmetinden ulaşabilirsiniz. Bilgilerinizde hata veya eksiklik bulunuyorsa detaylı bilgi için Milli Savunma Bakanlığı ile görüşebilirsiniz.

Soru: Askerlik terhis tarihimi öğrenmek istiyorum.

Cevap: Askerlik Terhis Tarihinizi askerlik şubenizden öğrenebilirsiniz. Online ortamda bu işlemi gerçekleştiremezsiniz. İnternet üzerinden sadece askerlik sorgulama işlemi gerçekleşmektedir.

Askelik Terhis Tarihi Sorgulama

Soru: Merhaba, askerlğim biteli çok oldu, askerden terhis olma tarihimi nasıl öğrenebilirim?

Cevap: Merhaba askerlik terhis tarihinizi askerlik şubenizden öğrenme şansınız bulunmaktadır.