Ana Sayfa Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

Asker İntihar mı Etti ?

Bu haberin fotoğrafı yok

Edirne’nin Enez ilçesinde nöbet değişimine gelen askerler tarafından göğsünden silahla vurulmuş halde bulunan er, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Askerin intihar ettiği açıklandı.


Mersin ili Toroslar ilçesi nüfusuna kayıtlı olan ve vatani görevini Enez’de yapan Mithat Özel (20) isimli er, önceki gece Meriç Nehri boyunda nöbet tuttuğu sırada, nöbet değişimine gelen diğer askerler tarafından göğsünden vurulmuş halde bulundu.


Askeri bir araçla Enez Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Özel, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Keşan Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Özel, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti. Mithat Özel’in cesedi otopsi yapılmak üzere Keşan Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.


İNTİHAR ETTİĞİ AÇIKLANDI


Nöbet kulübesinde ateşli silahla göğsünden ağır yaralanmış vaziyette bulunan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden askerin intihar ettiği öğrenildi.
Enez 1. Hudut Taburu 2. Piyade Bölüğü’nde görevli Mithat Özer (20) Meriç Nehri boyuna, nöbet değişimine gelen askerler tarafından ateşli silahla göğsünden vurulmuş olarak bulunmuş, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Keşan Devlet Hastanesi’nde de hayatını kaybetmişti.
Çanakkale’nin Gelibolu ilçesinden gelen askeri savcı gözetiminde yapılan otopside, Mitat Özer’in G-3 tüfeği ile kalbinin üzerine bir el ateş ederek intihar ettiği kaydedildi.
Mitat Özer’in cenazesi ailesine teslim edilmek üzere Mersin’in Toroslar ilçesine gönderildi.