Son Dakika
23 Şubat 2019 Cumartesi

Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Ünsüzler Başvuru Formu

21 Mart 2011 Pazartesi, 16:23
Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Ünsüzler Başvuru Formu

Acun Ilıcalı iki yeni projesini Şeffaf Oda’da izleyicilerle paylaştı.Acun Ilıcalı’nın izleyicileriyle buluşturacağı iki projesinden ilki Survivor Ünlüler-Ünsüzler ve The Voice adını verdiği ses yarışması olacak.Acun Ilıcalı Ilıcalı, projelerini şöyle anlattı: “Survivor ünlüler ünsüzler olacak… Bir adada ünlüler bir adada ünsüzler olacak. Hem ünlüleri hayranlarla kaynaştırma hem o şartlarda ünlü ve ünsüzsün yaşam farkı bence çok etkili olacak. Bir de Survivor canlı yayın olacak. İlk defa bölye bir şey deniyoruz. Eylül’de de ses yarışması yapacağız “the voice”. Jüri arkası dönük oturuyor sesi beğenirse koltuğu dönüyor. Yüzünü görmeden yarışmacı hakkında karar veriyor. Burada en önemli durumlardan biri de jüri de kendisiyle yarışıyor. Jüriler o sesleri kendi takımlarına almaya çalışacak. O yüzden dinleyip hangi sesin birinci olacağını tahmin etmemiz gerekiyor, ikimiz aynı anda basarsak bu sefer yarışmacı seçiyor hangi gruba gideceğini. Sesi güzel olup da fizikten kaybeden şarkıcılar için büyük bir fırsat olacak.”

Başvuru Formu: acunmedya.com

6 Yorum

 1. sumer dinc

  23 Mart 2011 at 12:47

  ben 15 yildan beri turizm ile ugrasmaktayim.son 6 seneden beri misirdaydim.ingilizce almanca ve normal derecede rusca bilmekteyim.

 2. çigdem temel

  16 Mayıs 2011 at 14:29

  guzel bir program katılmak istiyorum ilginize tesekkurler

 3. nihat uygen

  11 Haziran 2011 at 21:56

  walla herkes katılmak istiyor amma ilgilenen ve bizi dikkate alan kim napmalı acaba katılmak için ACUNNNNNNNNNNNNN gör artık gör her programın için form doldurdum birkezde gör allah için ofya daral geldi ölücem efkarımdan

 4. armağan tunçel

  8 Ocak 2012 at 11:29

  acun bey..bende Survivor Ünlüler-Ünsüzlere katılmak istiyorum..soma da yer altı kömür madenciliğinde .alışıyorum..zorluğu çileyi açlığı çalışmayı iyi bilirimm…katlanırım dayanırımm….ok istiyorum ama çok istemekle de olmuyor illaki birileri elinden tutacak. ben 1,88 boyunda 88 kiloda esmerim 28 yaşındayım.iyi haberlerinizi bekliyorum.:)

 5. Selma Durademir

  3 Mart 2012 at 11:35

  survivora gitmek istiyorum

 6. MİNE ARSLAN

  4 Temmuz 2015 at 11:40

  ACUN BEY!!!
  BEN RACİNG MOTOSİKLET YARIŞÇISIYIM PİST VE DRAK KATAGORİLERİNDE 1.CİLİĞİM VE 3.LÜĞÜM VAR
  MOTOSİKLET SPORLARINA DÜŞKÜNLÜĞÜNÜZÜ VE BİR RACİNG KULLANICISI OLARAK SİZDEN YARDIMCI OLMANIZI DİLİYRUM.
  2015 SEZONUNA SONSORSUZLUKTAN KATILAMADIM.ŞAYET BİR BAYANA BU KONUDA DESTEK OLMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ İNANILMAZ MUTLU EDERSİNİZ.

  NOT: UMARIM ADMİNLERİNİZ BU MESAJI OKUR VE KAİLE ALARAK SİZE ULAŞTIRIRLAR.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Askerlik Bilgi Sitesi