95/2 Tertipler Tanışıyor

95/2 Tertipler Tanışıyor

1995 doğumlu asker adaylarının 2. celp dönemi olan 95/2 tertiplerin askerlik yerleri bugün belli oldu. Askerlik yeri açıklanan tüm adaylara öncelikle hayırlı askerlikler ve şimdiden hayırlı teskereler diliyoruz.

Tüm arkadaşlardan ricamız bu konu altından düştüğünüz Acemi Birliklerini Paylaşmanız olacaktır. Bu konu altından tüm 95/2 tertipler ile aynı yere düşenler tanışabilirler. Unutmayın! Sizin kendi tertiplerinizden başka samimi olacağınız Asker arkadaşınız Yok…

Not: Askere giderken size tavsiyemiz sizin için hazırlamış olduğumuz Hazır Asker Paketini alarak uzun bir alışverişi tek seferde halletmeniz olacaktır. Hazır asker paketimiz 23 Parça üründen oluşmaktadır ve bu ürünler sizin için acemiliğiniz de ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz ürünlerdir. Paketi incelemek için alttaki linki inceleyebilirsiniz.

 

YORUMLAR

  1. Yusuf Önay dedi ki:

    Bnm askerlik yerim belli oldu tokat gideceğim tarih haziran 19 2015 genelde Tokat’ta acemilik yapan asker nereye gönderiyo,?

  2. Murat Öztuksavul dedi ki:

    Merhaba arkadaşlar ! Acemi birliğim 5 İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI / SİVAS MERKEZ / SİVAS çıktı. İzmir’den giden başka arkadaş var mı ?