94/3 Usta Birliği Sorgulama

0

1994 doğumluların ağustos ayı celp döneminde asker olan 94/3 askerlerinin acemi birliklerine teslim olmaya başladılar, kısa acemi birliği ve 90 gün uzun acemi birliği yapacak olan 94/3 tertiplerin usta birlikleri acemi birliğindeki eğitimlerinin bitmesine yaklaşık 10 gün kala açıklanacaktır.

94/3 Usta Birliği Sorgulama

94/3 Usta birliği sorgulama işlemi henüz internet üzerinden yapılmamaktadır. Askeri güvenlik açısından da acemi birliklerindeki eğitimlerinin bitmesine kısa bir süre kala kendilerine resmi olarak açıklanacaktır.

94/3 usta birliklerinizi bu konu altından paylaşarak sizlerde gideceğiniz usta birliğindeki diğer asker adayları ile tanışabilir, aynı birliğe düşmüş olan kişilerle birliğinizde arkadaş olabilirsiniz.

Şimdiden hepinize hayırlı teskereler, 94/3 usta birlikleri ile ilgili sorularınızı alt kısımdaki soru sorma kısmını kullanarak sorabilirsiniz.

1 Soru Cevap

  1. Ben ispartada hasan askere gitcem kesin kasımda ama erken gitmek istiyosun uz diye muamelesi olurken diyolarrr bende işaretleri tabi ağustosta gitcek oldumu bilgi veya kagit geliyorum en yakın yere

  2. 94/3 tertiplerin usta birlikleri acemi birliğindeki eğitimlerinin bitmesine yaklaşık 10 gün kala açıklanacaktır.Diyo biz bunu internetten ögrenebilir miyiz

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here