91/2 Mayıs Ayı Acemi Birlikleri Açıklan mı?

0

Merhaba değerli mehmetcik kardeşlerimiz,

2011 yılı içerisinde askerlik yapıcak olan asker adaylarının celp dönemleri asal resmi internet sitesinde açıklandı, 91-1 şubat ayı askerlerini acemi birliklerine gönderdik, sıra 91-2 tertip olan mayıs ayı askerlerimizde, mayıs ayında askere gidicek olan arkadaşlarımız ptt şubelerinden alıcakları edevlet şifresi ile Asker Alma ve Seferberlik  kısmından sorgulama işlemlerini yapabilirler. Acemi birlikleri mayıs ayının ortalarına doğru açıklanıcaktır, e devlet sitesine Google Sorgulama yapabilirsiniz.

1 Soru Cevap

 1. Selam Arkadaşlar askerlikler 6 mayıs cuma günü açıklancak heralde kendi sitesinde öle yazıyor. ben tecili bozdurmustum subatta almadılar mayısı bekliyorum bir an önce çıkarda giderim inşaallah hayırlı tezkereler.

 2. aynen ali kardeşim benimde subat ayında çıkmadı..bugün şubeyi aradım ancak henüz belli olmamış yarın tekrar arayacağım hakkımızda hayırlısı olsun arkadaşlar..

 3. S.a kardeşlerim 91-2 tertipler türkiye.gov.tr sitesinde 6 mayıs askeri birliklerin açıklanacağını yazmış .

 4. taner akcan mardin emret komutanım pztesi yerim belli olacak şubeyi aradım öyle dedi xd :D:D:D gel tezekere gel lan .ÇD:D:D:D

 5. evet arkadaşlar banada ilk şubatta gidermsin deiye izlamıltım ama gittigimde mayısta dediler ve 6 mayısta gidip sordum ama ne yazikki daha listeler yeni yazılmaya başlamış ve dedikleri internetten ögrenebilirsinz dediler ama ne yazikki internetten de baktım ama hala bişey yok nebiçim iş anlamdım ya pazartesi günü listeler hazır olucak asılacak dediler gine işimz pazartesiye kaldı of şindiden hayırlı teskereler herkese

 6. 18 inci samsun piyade alayı çavuş eğitim taburu ben ankaradan öğrendim

  arkadaşlar yorumlarınızı beklıyorum usta birliğim nereye düşer

  BİZE HER YER OSMANİYE……..

 7. TERTİPLERİM YERLER AÇIKLANDI 91/2 GURUP(B) 1İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ AYNI YER OLAN YAZSIN
  06,07,2011 teslim…..

 8. TERTİPLERİM YERLER AÇIKLANDI 91/2 GURUP(B) 1İNCİ P.EĞT.TUG.K.LIĞI/MERKEZ AYNI YER OLAN YAZSIN
  06,07,2011 teslim…..

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here