Tezkere Sorgulama

Tezkere Sorgulama

İyi çalişmalar, 1970 yılında askere giriş kaydi olupta teskere kaydi olmaması gibi bi olasilik olabilir mi??? ne yapabilirim lütfen beni aydinlatin mahkeme karari ile teskere aliniyormuş öyle bir duyum aldim ama hiçbir bilgim yok. SSK dan emekli olmasi için teskeresinin olmasi gerekiyor ve en kisa zamanda nasil elde edebiliriz bana yardimci olursaniz sevinirim. SAYGİLARİMLA

YORUMLAR

 1. mehmet dedi ki:

  tesker

 2. BÜLENT KAYA dedi ki:

  askerlik teskeremi kaybettim nasıl alabilirim

 3. mehmet yıldırım dedi ki:

  askerlik teskeren kaybolduysa bağlı olduğun askerlik şubesinden aynısını alabilrsin yok vermiolar diosan kütüğün nereye bağlıysa ordaki şubeden askerlik yaptna dair terhis belgesi alabilirsin yani sana bi zararı olmazz

 4. alattin akkurt dedi ki:

  askerlik teskeremi yok diyorlar ne yapayım bilmiyorım çaresiz yaptı yer kıbrıs bunuiçin

  lutfen yadımci oln 0 216 15 31

 5. Fırat dedi ki:

  Merhabalar benim 50 engel l i raporun var askerliğini 1 gün yaptım teskeremi aldım ama kaybettim nasıl geri çıkaramadım bilirim bu terhis belgesini lütfen yardım edin saygılar.

 6. Fırat Gürbüz dedi ki:

  Merhabalar ben 50 zihinsel engelli raporu var askerliğini istanbulda 1gün yaptım ama teskeremi kaybettim ne yapabilirim?

 7. ismet aydın dedi ki:

  1980 aralık-1981 mart 4 ay kısa dönem tuzla piyade kulunda askerlik yapım.Terhis belgesi lazım oldu Bolu mudurnu ilçesinde şube kapanmış.Bolu merkez belgeleri Ankaraya göndermiş. Çık işin içinden..