Yeni Master Chef Yarışması Başvuru Formu Show Tv Mart 2011, Nasıl başvururum

Yeni Master Chef Yarışması Başvuru Formu Show Tv Mart 2011, Nasıl başvururum

Yemek yapmanın hiç bu kadar zor olacağını, adayların birbiri ile bu denli büyük bir ciddyetle yarışacağını hiç düşünmüşmüydünüz?


Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması ‘Master Chef Türkiye’ tüm hızıyla devam ediyor.


50 yarışmacının Türkiye’nin Master Chef’i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanındaisim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.


Yarı finalde 50 kişi olan yarışmacılar, elenerek 22 kişi kalacak ve finalde birbirleriyle kıyasıya rekabet edecek. Yarışmacılar, jürinin örnek olarak yaptığı Türk ve dünya mutfağından seçme yemekleri, kendilerine ayrılan süre içinde, hata yapmadan hazırlamaya çalışacak. Bu sırada sürekli olarak kendilerini denetleyecek olan jüri üyeleri, yanlış yapılan her konuda yarışmacılara müdahale edecek. Daha sonra yarışmacıların hazırladıkları yemeklerin tadına bakacak olan jüri üyeleri, geçer not alamayan yarışmacıyı eleyecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye’nin Master Chef’i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL’lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, ‘Master Chef’ ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.