Monthly Archives: Eylül 2010

Askerlik Sorgulama 2010-2011 90/3 – 90/4 – 91/1 – 91/2 – 91/3 – 91/4 gidecek olanlar

2010 yılı eylül ayı askerleri 90/3 tertip arkadaşlarımızın askerlik yerleri açıklanmıştır, gidecekleri acemi birliklerini, kendilerine yakın olan gezici askerlik şubelerine giderek yada kütüklerinin bağlı bulunduğu kendi askerlik şubelerini telefonla arayarak düştükleri yeri öğrenebilirler. 90/4, 91/1, 91/2, 91/3, 91/4 tertip olarak askere gidecek olanlar metmetciklerimiz sitemizi takip etmeye devam edin. Sizlerinde …

Read More »

Askerde Kilo Almak veya Zayıflamak

Bünyeden bünyeye değişiklik gösteren bu olay, askerde genellikle kilo şeklinde bizlere dönmektedir, enerji harcayıp yeme hissi arttığından bazı kişilerde kilo alma gerçekleşebilir, ama yinede dediğimiz gibi herkes de aynı durum gerçekleşmez kimi bireylerde kilo almak yerine , kiloda hiç bir değişiklik olmazken, kimileride aksine zayıflar.

Read More »

Dengeli ve Düzenli Beslenme

Birliğinizde düzenli şekilde beslenmelisiniz, beslenmenizi tam olarak sağlayamazsanız bitkin ve halsiz düşebilirsiniz. Asker karavanasını her öpün düzenli şekilde yiyin, besinlerden gelen vitaminler insanı sağlıklı bir şekilde ayakta tutacaktır.

Read More »

Askerde Halsizlik

Yoğun tempo ile askerde enerji harcayan arkadaşlarımızın bazılarında halsizlik gerçekleşmektedir, sivil hayatta kendini hiç yormamış, alışık olmayan durumlarla karşılaşan arkadaşlarımız askerde çabuk yorularak kendilerini kötü hissedebilirler, bu yüzden yediklerinize çok dikkat ediniz, hiç bir ayrım yapmadan askeriyedeki yemekleri yiyiniz.

Read More »