Ana Sayfa Arama
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
Sosyal Medya

1995 Doğumluların Askerlik Yerleri

2015 yılının başlaması ile

2015 yılının başlaması ile birlikte 1995 yılında doğmuş olan erkek vatandaşların zorunlu askerli görevlerini meydana getirmeleri için gerekli olan yaş sınırı da aşılmış durumda. Her ne kadar çoğu kişi eğitim durumu nedeni ile ilerleyen yıllara tecil işlemleri gerçekleştirse de, bu tarz bir engeli ya da herhangi bir sağlık problemi bulunmayan asker adaylarının Şubat, Mayıs, Ağustos ve Kasım olarak belirlenen dört ayrı celp süreci içerisinde acemi birliklerine teslim olmaları mümkün hale gelmekte. 1995 Doğumluların Askerlik Yerleri konusunda akıllarında soru işaretleri bulunan ve söz konusu bilgilere nasıl ulaşılacağını öğrenmek isteyen on binlerce kişi de her gün çevrelerindeki bu konuda bilgi sahibi olabilecek kişilere ya da internet sitelerine danışmakta. Mevcut sorgu işleminin günümüzde E-Devlet sistemi vasıtası ile saniyeler içerisinde sona erecek biçimde gerçekleştirilmesi mümkün.

Hali hazırda E-Devlet sistemi kullanılmamış ise yurdun dört bir yanındaki herhangi bir PTT şubesini ziyaret edecek olan adaylar, nüfus cüzdanlarının ibrazı ile birlikte kendilerine özel olarak sunulacak şifre ile birlikte ekstra bir işleme gerek duymadan hesaplarına giriş gerçekleştirebilecekler. Söz konusu sayfanın işlemler kısmında yer alan ASAL başlığı üzerinden sorgularını meydana getirebilecek olan adaylar, 1995 Doğumluların Askerlik Yerleri hakkında merak ettikleri bilgilere bu şekilde erişim sağlayabileceklerdir.

Sorgular İçin Nisan Ayı Beklenmeli

Her ne kadar bu konuda büyük bir sabırsızlık mevcut olsa da an itibari ile en erken celp dönemi olan Mayıs ayı için dahi Nisan ayının 22’si ilâ 28’i arasındaki bir günü beklemek gerekmekte. 1995 Doğumluların Askerlik Yerleri hakkındaki detayların açıklandığını sitemiz üzerindeki güncel haberler sayesinde de takip edebilecek adaylar, E-Devlet sistemine giriş gerçekleştirerek kendilerine sorulan ufak bilgiler doğrultusunda detaylarına erişeceklerdir.

Bu ve buna benzer tüm sorgu işlemleri hakkında bilgilere ya da güncel haberlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. 1995 Doğumluların Askerlik Yerleri ve diğer haberler hakkındaki açıklamalara bir an önce ulaşmak ve herhangi bir yanlış bilgi ile uğraşmadan daima doğruları öğrenmek için sizler de sitemizi aralıklarla ziyarete devam edebilirsiniz.