1995 Doğumluların Askerlik Muayenesi Ne Zaman?

1995 Doğumluların Askerlik Muayenesi Ne Zaman?

2015 yılının başlangıcı itibari ile 1995 yılında doğarak askerlik vazifesi için herhangi bir soyut ya da somut engele sahip olmayan kişilerin önceden belirlenmiş olan Şubat, Mayıs, Ağustos ve Kasım aylarındaki celp dönemlerinde birliklerine teslim olma süreçleri başlamış durumdadır. Bu yılın Ocak ayının başlangıcından itibaren 1996 doğumluların da gelecek sene itibari ile askerlik görevlerine başlamaları için gerekli olan başvurularına ve muayene işlemlerine başladığı da bilinmekte.

1995 Doğumluların Askerlik Muayenesi Ne Zaman? Sorusunun yanıtını arayan söz konusu yılda doğmuş kişiler gerekli olan zamanı bir miktar da olsa aşmış durumdalar. Bu yıl itibari ile askere gitmeyi arzu eden 1995 doğumlu adayların 2014 yılı içerisinde gerekli belgelerini teslim ederek muayenelerini bağlı oldukları askerlik şubelerinde gerçekleştirmeleri gerekmekteydi. Her ne kadar ciddi bir sorun teşkil etmese de yirmi yaşını aşarak vatani görevlerine başlamak isteyen kişilerin daha fazla vakit kaybetmeden şubelere ziyaret gerçekleştirerek kendilerinden istenen belgeler konusunda detaylı bilgi sahibi olmaları ve sağlık muayenelerine girmeleri gerekmekte. 1995 Doğumluların Askerlik Muayenesi Ne Zaman? Ve buna benzer pek çok askerlik sorusunun yanıtının sitemiz üzerinde mevcut olması sayesinde ziyaretçilerimiz işlemleri konusunda herhangi bir zaman ya da detay sıkıntısı yaşamamış durumdalar.

Askerlik Haberlerini Güncel ve Doğru Detaylar ile Takip Edin

Yurdun dört bir yanında askerlik görevlerini ifa etmek için bekleyen yüz binlerce genç adayın en doğru bilgilere vakit kaybetmeden ulaşmalarını sağlamak için çalışmalarına uzun yıllardır devam eden sitemiz, 1995 Doğumluların Askerlik Muayenesi Ne Zaman? Gibi çok sayıda sorunun yanıtını en detaylı makaleler ile vermeye çalışmakta. Bu kutsa görev öncesinde ihtiyacınız olan bilgileri eksiksiz biçimde öğrenerek ne görev öncesi ne de sırasında en ufak bir sorunla dahi karşılaşmadan mutlu ve memnun bir süreç yaşamanız için uğraşlarına devam eden editörlerimiz, sizlerden alınan destek ve geri dönüşler ile birlikte çalışmalarını var güçleriyle devam ettirmekteler. 1995 Doğumluların Askerlik Muayenesi Ne Zaman? Sorusunun cevabını öğrenerek bir an önce sağlık testlerinizi gerçekleştirmenizi öneririz.

Not: 1995 doğumlu asker adaylarının askerlik muayeneleri 2014 yılı içinde gerçekleşmiştir. Muayenesini yaptırmayan adaylar en kısa sürede askerlik şubesine giderek işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

YORUMLAR

 1. Muhtar dedi ki:

  Merhaba bn askere gitmk istiyorm anck mayane kaçağıyım şubeye tslim olsam bir srn olr mu?

  1. admin dedi ki:

   Merhaba, herhangi bir sorun olmaz, şubeye giderek askerlik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Korkmayın.

 2. muammer berkay ballı dedi ki:

  ben askere gıtmek ıcın ne yapmam lzm askerlık subesıne gıttım dedıkı e devlet sıfrenı al sıteden bak gırdım bıse yazmıor napcam muayene flanda olmadım

  1. admin dedi ki:

   Muayene olmadıysanız önce o işlemleri yaptırmalısınız.