1994/3 Askerlik Sorgulama

1994/3 Askerlik Sorgulama

1994-3 Askerik Sorgulama
1994/3 askerlik sorgulama işleminin nasıl yapıldığını siz değerli 94-3 asker adaylarına anlatmak istiyoruz. Sözü fazla uzatmadan askerlik sorgulama işleminizi nasıl yapacağınızı anlatmak istiyoruz. E-Devlet sistemine giriş yapabilmeniz için öncelikle kişisel şifreniz olması gerekmektedir. Kişisel şifrenizi ptt şubelerinden ücret karşılığı temin edebilirsiniz.

Şifresini alan 94-3 tertip askerler sistem üzerinden giriş yaparak Asal başlığı altında bulunan Sevk Edilecek Eğitim merkezi kısmından sorgulayabilirsiniz. 1994/3 askerlik sorgulama işlemini temmuz ayının sn haftalarında gerçekleştirebilirsiniz. Tüm 94/3 tertiplere askerliklerinde başarılar ve şimdiden hayırlı teskereler diliyoruz.

94/3 Askerlik Sorgulama

16 Temmuz 2014 günü 994/3 Tertiplerin askerlik yerlerinin açıklanmadı beklenmektedir.

YORUMLAR

 1. yavuz selim erbalta dedi ki:

  merhabaa .. ben muayene mi oldum . kağıdım da ağustos 4 yazıor sevk tarihi. bu saatten sonra tecil ettirme şansım var mı diye öğrenmek istiyorum ben ama yardımcı olurmusunuzz ?

 2. ahmet şişman dedi ki:

  Selamlar..ben muayenemi 2013 agustos ayinda yaptim.muhtemel sevk tarihi 4 subat yaziyodu subatta askerligim cikmadi askerlik subesi mayista cikar dedi mayista cikmadi simdi agustos ayinda cikar diyolar acaba cikar mi askerligim ? Memleketim erzincan..

 3. TOLGA AVŞAR dedi ki:

  Merhaba,

  Mart ayında tecilimi bozdurdum. Kağıtta 4 Ağustos yazıyor. bu tarihte kesin gider miyim ? veya zaman aşımına uğrar mı bilgi rica ederim. ( Memleketim, Tokat Reşadiye )

 4. orhan yayıkçı dedi ki:

  Ne zaman gidiyorum terim belli mi saygılar

 5. mesut acar dedi ki:

  slm admin benim celp dönemi kasım 14 yazıo daha önce cıkarmı bi bilgi verirmisinn

 6. musa karakoc dedi ki:

  hhsvbgbvcggjmjkjnzbbnjsöök