Borajet Kampanyaları İle Konforlu Yolculuklarım

0
588

TUTAP Uluslararası Başarı Oskarları ödül töreninde “Yılın Yurtiçi Havayolu Şirketi” seçilen BoraJet yolculuklarımda her zaman tercih ettiğim bir firmadır. Kalitesi, tecrübeli personeli, hiçbir zaman rötar olmayan uçuşları, başka hiçbir firmada olmayan değişik lokasyonlardaki şehirlerarası uçuşları ve ucuz uçak bileti fiyatları tercih etmemin en önemli sebeplerinden sadece bir kaçı. Birde bu saydıklarıma teknolojinin bu kadar gelişmesi ile uçak biletini alabilmenin kolaylığı eklenince, şehirlerarası otobüs yolculuklarını unutur olduk. Ulaşım araçlarında da artık en güvenilir olan uçaklar oldu ve bizlerde tabi ki insani bir duyguyla kendimizi güvence altına alıyoruz. Geçtiğimiz yıllarda hatırda kalır bir sayıda uçak yolculuğu yaptığımı söyleyemem, fakat aklımda kalan birkaç seyahatimde de çok zorlandığımı ve günler hatta aylar öncesinden yakında bir acenta bularak çok fazla, fahiş fiyatlar ödeyerek bilet edindiğimi hatırlamamak imkansız.

Günümüzde bu hatırladıklarımın tek bir tanesini bile yaşamıyoruz, kredi kartımızla, internetten firmaların sağladığı fırsatlar ve kampanyalarla en ucuz uçak biletine sahip oluyoruz. Son dakika belli olan bir seyahat için bile kampanyalı biletler bulduğum olmuştur. Çok yoğun çalışan, işten başka pek bir şeye vakit ayıramayan bizler için bu bir nimet niteliğinde. En son yolculuğumu İstanbul- Çanakkale arasında yapmam gerekiyordu. Aslında bu lokasyonda uçak seferlerinin belirli günlerde ve hatta birçok firmada böyle bir uçuş olmadığını biliyordum. Her zaman tercih ettiğim bir firma olması dolayısıyla, Bora Jet’te böyle bir uçuş var mı diye düşünerek 7/24 hizmet veren çağrı merkezine ulaştım. Öğrendiğim, bora jet kampanyaları ile mart ayından itibaren haftanın her günü Çanakkale’ye uçuş düzenlendiğiydi ve bu uçuşlar çok makul fiyatlara gerçekleşiyordu.

Bu durumda daha fazla düşünmeme ve araştırma yapmama gerek yoktu. Kampanyalı uçak biletimi hemen çağrı merkezi temsilcisiyle konuşup, kredi kartı numaramı vererek aldım. Bundan önceki seyahatlerimde de olduğu gibi, Çanakkale seyahatimi de Bora Jet’le konforlu ve güvenli bir şekilde gerçekleştirdim. Böyle uçuşları bize sağladığı içinde “Yılın Yurtiçi Havayolu Şirketi” seçilmesinde de ne kadar doğru bir tercih olduğunu tekrar düşündüm.

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here