Asker Kaçağı Mıyım?

11

Dün size sormuştum birinin asker kaçağı olup olmadığını nasıl öğrenebilirim diye yardımcı olduğunuz için teşekkürler aradım yoklama kaçağı olarak gözüküyormuş 1987 doğumlu bu arkadaşı 155 156 ve askerlik şubesini arıyorum kimse ilgilenmiyor bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz hangi kuruma şikayetimi bildirebilirim İzmir ilinde ikamet ediyor asker kaçağı şimdiden teşekkürler.

Cevap: Askerlik ihbarı ile ilgili konumuza BURAYA Tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sizin için yapabileceğimiz başka bir şey varsa lütfen çekinmeyin.

Asker Kaçağı ile ilgili diğer sorular;

Aöf 4 yıllık mezunum ikindi üniversite için tecilimi uzatmak istedim kabul edilmedi. Kardeşim şuan asker onun askerliğini öne sürdüm yine tecil ettiremedim. 05.11.2015 tarihinde birliğime teslim olmam gerekiyordu fakat ben gitmedim sigortalı olarak çalıştığım işte çalışmaya devam ediyorum. Kaçak mıyım? Eğer kaçak isem işyerim durumdan haberdar olabilir mi ?

11 Soru ve Cevap

  1. ben suan yurt disindayim 2008de acikogretime kayit olmustumm.askerligim tecil olmustu sonra yurt disina ciktim tecilim halen devam ediyomu 2010da cikis yaptim .suan gelsem bi sorun cikarmi

  2. merhabalar 1987 doğumlu bir arkadaşım geçen sene asker kaçağıydı ama almadılar. şu an hala kaçak olarak mı görünüyor öğrenmek istiyorum. Eğer kaçaksa ihbar edeceğim. ama tc kimlık bilmiyorum. iş yeri adresi var yalnız elimde nasıl öğrenebilirim?

  3. Abi ben 01 09 1996 doğum tarihim açık öğretim lisesinde kayıtlıyım ama aktif delim şimdilik donuk meb de ben askerliğimi şuan erteleyebilirmiyim cvp bekliyorum arkadaşlar

  4. Başka birinin asker kaçağı olup olmadığını nereden öğrenebiliriz? Mail adresime dönüş yaparsanız çok sevinirim. Teşekkürler..

  5. Merhabalar Ben cifte vatandasigim ve 43 yasindayim. Türkiyeye tatile geldim hoteldeyken polisler geldi ve tutanak imzalattilar. 15 gûn icinde ya parayi yaptiririm yada beni askere alacak Latino söyledi ler. Ailemde bende tatilden Birsey anlamadik. Benim Sorum bu islemler icin yurtdisina cikmam lazim bana bir Sorun cikarirlarmi havaalaninda.
    Nerelere

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here