Amasya’daki RDM ler Doğuya Düşer mi?

7

Merhaba benim nişanlım Tokat 48.piyadede 95/4 tertipli orası da sınır eğitimi veren bir yer direk sınıra yolluyorlarmış. Gider gitmez doktorla konuşup RDM almış ilk günden. Amasya’ya süreceklermiş Rdm alan diğer askerlerle birlikte ayrı bir yerde kalıyorlarmış. Rdm alınca şimdi usta birliğinde Amasya’dan doğuya düşer mi silah vermeyecekler eline sanırım ?

Cevap: Merhaba, RDM askerlerinde sanırım dereceleri bulunmaktadır. Silah vermeyebilirler ama askeriyenin belirli bölgelerinde RDM arkadaşları değerlendirmekteler. Doğuya düşmeyebilir.

7 Soru ve Cevap

  1. 26 05 1996 dogumlu olup halen muayene olmadim.acik ogretim lisesinde suan itibariyle kaydim donuk.tecil hakkim varmi varsa kac yil.

  2. Merhaba benim eşim suan Manisa Kırkağaç da acemi birliğini yapıyor. RDM aldı. Peki doğuya düşme ihtimali nedir? Silah verirler mi yada askerliği ne şekilde ilerler usta birliğinde?

  3. Selamin aleyküm 9 gun sonra askerim Amasya merkeze düştüm 15 İNCİ P.EĞT.TUG. 22 NCİ P.EĞT.A./AMASYA MERKEZ doguya düşme imkanim war mi varsada % kaç olabilir…?? Teşerkürler.

  4. Merhaba Komutanım ben acemi birlimi amasyada yaptım usta birliğim hakkari Şemdinli ye çıktı ben oğlumu yogun bakımda hortumlarla bırakıp askere gittim yaparım dedim komutanım ama kötü haber aldım mı çıldırıyorum komutanım yani komutanım oglum olum haberiyle yaşıyorum komutanım doguda elime dolu silah verecekler korkuyorum ya kendime ya bi arkadaşıma zarar veririm diye ben doguda bi dilekçe yazıp batıya gelip oglumu hastanede ziyeret edebilmek için komutanım yani olum haberi uzakta deyil de yanında olsam beni anladınız komutanım

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here