Acun Ilıcalı Survivor Ünlüler-Ünsüzler Başvuru Formu

6

Acun Ilıcalı iki yeni projesini Şeffaf Oda’da izleyicilerle paylaştı.Acun Ilıcalı’nın izleyicileriyle buluşturacağı iki projesinden ilki Survivor Ünlüler-Ünsüzler ve The Voice adını verdiği ses yarışması olacak.Acun Ilıcalı Ilıcalı, projelerini şöyle anlattı: “Survivor ünlüler ünsüzler olacak… Bir adada ünlüler bir adada ünsüzler olacak. Hem ünlüleri hayranlarla kaynaştırma hem o şartlarda ünlü ve ünsüzsün yaşam farkı bence çok etkili olacak. Bir de Survivor canlı yayın olacak. İlk defa bölye bir şey deniyoruz. Eylül’de de ses yarışması yapacağız “the voice”. Jüri arkası dönük oturuyor sesi beğenirse koltuğu dönüyor. Yüzünü görmeden yarışmacı hakkında karar veriyor. Burada en önemli durumlardan biri de jüri de kendisiyle yarışıyor. Jüriler o sesleri kendi takımlarına almaya çalışacak. O yüzden dinleyip hangi sesin birinci olacağını tahmin etmemiz gerekiyor, ikimiz aynı anda basarsak bu sefer yarışmacı seçiyor hangi gruba gideceğini. Sesi güzel olup da fizikten kaybeden şarkıcılar için büyük bir fırsat olacak.”

Başvuru Formu: acunmedya.com

6 Soru ve Cevap

 1. ben 15 yildan beri turizm ile ugrasmaktayim.son 6 seneden beri misirdaydim.ingilizce almanca ve normal derecede rusca bilmekteyim.

 2. walla herkes katılmak istiyor amma ilgilenen ve bizi dikkate alan kim napmalı acaba katılmak için ACUNNNNNNNNNNNNN gör artık gör her programın için form doldurdum birkezde gör allah için ofya daral geldi ölücem efkarımdan

 3. acun bey..bende Survivor Ünlüler-Ünsüzlere katılmak istiyorum..soma da yer altı kömür madenciliğinde .alışıyorum..zorluğu çileyi açlığı çalışmayı iyi bilirimm…katlanırım dayanırımm….ok istiyorum ama çok istemekle de olmuyor illaki birileri elinden tutacak. ben 1,88 boyunda 88 kiloda esmerim 28 yaşındayım.iyi haberlerinizi bekliyorum.:)

 4. ACUN BEY!!!
  BEN RACİNG MOTOSİKLET YARIŞÇISIYIM PİST VE DRAK KATAGORİLERİNDE 1.CİLİĞİM VE 3.LÜĞÜM VAR
  MOTOSİKLET SPORLARINA DÜŞKÜNLÜĞÜNÜZÜ VE BİR RACİNG KULLANICISI OLARAK SİZDEN YARDIMCI OLMANIZI DİLİYRUM.
  2015 SEZONUNA SONSORSUZLUKTAN KATILAMADIM.ŞAYET BİR BAYANA BU KONUDA DESTEK OLMAYI DÜŞÜNÜRSENİZ İNANILMAZ MUTLU EDERSİNİZ.

  NOT: UMARIM ADMİNLERİNİZ BU MESAJI OKUR VE KAİLE ALARAK SİZE ULAŞTIRIRLAR.

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here