95/3 Askerlik Yerleri Açıklandı mı?

30
4073

95/3 Askerlik Yerleri Açıklandı mı?

Tüm Ağustos ayı celp döneminde askere gidecek olan asker adaylarının akıllarında dolaşan bu sorunun cevabını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

95-3 askerlik yerleri yani acemi birliklerinin seçme ve sınıflandırma sonuçları 24 Temmuz 2015 tarihinde açıklanması beklenmektedir. Bize gelen bilgiler bu şekildedir, 15 Temmuz  günü, öğlene kadar yerler açıklanmış olacaktır.

Askerlik yerleri açıklanan ve sınıflandırmaya girmiş adaylar, sülüs belgelerini de e-devlet üzerinden alabileceklerdir. E-Devletten Askerlik Sülüsü alma hakkında bilgi almak için http://www.askerliksorgulama.com/e-devlet-askerlik-sulus-belgesi-sorgulama-sulus-ci.html sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıntılı tüm bilgiler linkteki konumuzda mevcuttur.

Ayrıca 95-3 askerlik yerleri açıklandı mı ? ile ilgili tüm sorularınızı alt kısımdaki soru sorma alanından bizlere ulaştırabilir ve sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

30 Soru ve Cevap

  • Merhaba, 95/3 askerlik yerleri açıklandığın da 1.grup olarak askere alınırsanız 3-6 ağustos tarihleri arasında askere alınırsınız. 2.gruba dahil olursanız 30 Eylül – 2 Ekim tarihleri arasında askere alınırsınız.

  • Merhaba, 25 Temmuz gibi sülüslerinizi e-devlet üzerinden alabilirsiniz. 95/3 Askerlik yerleri açıklandığında bu işlemi gerçekleştirebileceksiniz.

 1. Slm bnim askerlik tecilliydi bn tecili 7 nisan da bozdurdum 3agustos sevk tarihim agustosta kesin gidermiyim yoksa kasima kalirmiyim bide bn hem okuyacam hem askerlik yapacam dedim bununda geciktirmede bi rolu olurmu yoksa agustosta gidermiyim.

 2. Merhaba benim askeriyenin verdi evrakta sevk tarihi 4 ağustosta yazıyor bana ayin 20de gel dedi nere gittinbelli olur dedilersizce ayın 4 demi giderim??

 3. Merhabalar Haziran Ayında tecilimi bozdurup başvurumu Yaptım bana 15 temmuzda sülüsünü almaya gel demişlerdi şimdide 20 sinden sonra çıkıcak diyorlar net bir bilgi alabilir miyim ?

 4. selamun aleykum

  ağusto un 3ünde teslim olcam bildiğim kadarıyla . . 2. gruba kalma gibi bi ihtimalim var mı bu mümkün olabilir mi ?

 5. ocakta tecil bozdurdum ne subata ne mayısa ne agustosa cıktı neden olabılır.2016 ya kalma ihtimali varmıdır bı cevap verebılırsenız cok mem nun olurum. 0554 932 33 20

 6. mrb admin ben fakulte mezunuyum başvuru yapmıstım ama benim yerim belli değil birinci veya ikinci gurup olduğu yazmıyor kısa dönemler daha belli olmadı mı ve teslim tarihi tam olarak kaç yardımcı olabilirmisn

 7. Merhaba admin bey 95 / 3/b grubu düştüm e devlet ekranında 30.09 – 02.10 gözüküyor sormak istediğim 2. Gruplar sulus belgesini ne zaman alıyorlar 1. Gruplarla beraber mi yada net bir tarih var mı acaba

 8. Benim e devlette hiç birşey yazmiyor ayın 15 de açıklandı dediler baktim hiç birşey yazmiyor 20 sinde baktim gine birşey yazmiyor 95 3 gitme şansım yok galiba daha hala gitme şansım vârmi yokmu

 9. Merhabalar 15 Temmuz 2015’de askerliğimin nereye çıktığını e-devlet sitesinden öğrendim 30 eylül 2 ekim 2015 2.grup olarak Burdur merkez yazıyor ancak şimdi baktığımda o sayfa açılmıyor yani gözükmüyor sülüsümü nereden almam gerekir ? o tarihte internetten çıkartmak istediğimde kabul etmedi

 10. Ben 95/3 b grubu gidicem askere temmuz ayında e-devlet te askere nereye düştüğümü kaçında teslim olacağımı here şeyi öğrendim geç gidicemdiye sülüsü almadım ama şimdide hiç birşey göstermiyor askerlik şubesine gitsem aülüsü alabilirmiyim acıl cevavlarmısınız lütfen

  • Merhabalar, temmuz 15-25 tarihleri arasında kesin sevk belgeleri e devlet üzerinden veriliyordu ve siz almadığınız için belgeler geri alındı. Bu durumda siz sülüs belgenizi size en yakın askerlik şubenizden alabilirsiniz.

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here