91/4 Askere Gidecekler-Acemi Birlikleriniz Açıklandı!!!

0

Değerli arkadaşlar, 1991 doğumlu Kasım ayı askere gidecek olan arkadaşlarımızın acemi birlikleri bugün açıklanmış bulunuyor. Acemi birliklerinizi bağlı bulunduğunuz askerlik şubesini arayarak yada e devlet resmi internet sayfasından tckimlik no ve şifreniz ile sorgulayabilirsiniz.


Düştüğünüz acemi birliklerini bu konu altından paylaşabilirsiniz. Bu sayede aynı birliklere gidicek arkadaşlarla tanışabilirsiniz. Şimdiden Hepinize hayırlı teskereler…

1 Soru Cevap

  1. Arkadaslar sitelere baktım ama bulamadım bugun acıklanmıs sanırım yanlıs bılmıosam nerden örenebılıoruz düstümüz yeri bilen varsa yardımcı olabılırmı sıtenın adını solerse sevınırım.. tskler.

  2. yenii örendim çokk mutluyumm 91/4 tertipe seLam YOla devaaamm.. vatan 13 mekan 41
    J.ULŞ.EĞT.TB.K.LIĞI/SÖĞÜT/BİLECİK 0507 741 19 69

  3. 1991 4 dort tertpim manisa kırkağaç a gidecegim askerlk için ama hangi bölük hangi kışla falan oldugumu nerden ögrene bilirim ?

  4. arkadaslar mrb gideceği birliği ögrenen arkadaslar acaba askerlik şubesini arask bayram tatili olmasına rağmen öğrenebilirmiyiz ?? bayramda askerlik subesını arayarak öğrenen varmı?

  5. arkadaşlar netten öğrenmek için e-devlet şifresiniz olmak zorunda..yoksa bağlı olduğunuz askerlik şubesini arıyosunuz anında sölüyolar herkese hayırlı teskereler..

Alt Kısımdan Sorunuzu Sorabilirsiniz...

Please enter your comment!
Please enter your name here